Logo of Icrypex token
ICPX

Icrypex token: ціна сьогодні в доларах

$0.83
-1.18%
РангІм'яЦінаЗміна за 24год.Ринкова капіталізаціяОб'єм за 24чДеталі
5655
unsplash image
Icrypex token
$0.83
-1.18%
$0.00$0.00

Графік ціни ICPX в реальному часі

Поточна ціна Icrypex token в USD

Відстежуйте струм Icrypex token (ICPX) дані про ціну криптовалюти та ринок QuickexОтримуйте інформацію в режимі реального часу ICPX оновлення цін, перегляд детальних графіків цін та доступ до комплексної аналітики з історичними даними про криптовалюту. Моніторинг Icrypex token ринкові тенденції та торгова інформація для прийняття обґрунтованих рішень щодо ICPX інвестиції.

ICPX Вартість сьогодні в доларах США

ICPX СумаUSD
1 ICPX0.8259259145703878 USD
5 ICPX4.129629572851939 USD
10 ICPX8.259259145703878 USD
25 ICPX20.648147864259695 USD
50 ICPX41.29629572851939 USD
100 ICPX82.59259145703878 USD

Доларів США до ICPX Конверсія

Кількість USDICPX Значення
1 USD1.2107623484851644 ICPX
5 USD6.053811742425823 ICPX
10 USD12.107623484851645 ICPX
25 USD30.269058712129112 ICPX
50 USD60.538117424258225 ICPX
100 USD121.07623484851645 ICPX

Що таке Icrypex token? Огляд, особливості та переваги ICPX

Токен Icrypex (ICPX) використовує стандарт ERC-20 на блокчейні Ethereum. ICPX обробляє транзакції для торгівлі, сплати комісій та управління платформою. Токен використовує автоматизацію смарт-контрактів і інтегрується з децентралізованими біржами.

Дизайн мережі

ICPX використовує консенсус proof-of-stake Ethereum для валідації транзакцій. Мережа підтримує високу взаємодію з DeFi протоколами. Смарт-контракти автоматизують передачу токенів і дозволи користувачів. Архітектура підтримує швидку інтеграцію з гаманцями та біржами.

Механіка токена Icrypex

Токен Icrypex обробляє сплату комісій, стейкінг та голосування в управлінні. Запас токенів слідує фіксованій політиці випуску. Власники отримують винагороди за участь у мережі та надання ліквідності. Економічні стимули сприяють залученню користувачів та активності транзакцій.

Практичні застосування

  • Зниження комісій за торгівлю на біржі Icrypex
  • Стейкінг для отримання винагород мережі та голосування в управлінні
  • Застава на платформах DeFi для кредитування та позик
  • Розрахунки платежів у партнерських інтеграціях з торговцями

Екосистема ICPX

ICPX обробляє обсяги торгівлі на біржі Icrypex та партнерських платформах. Екосистема підтримує інтеграції з гаманцями ERC-20, DeFi протоколами та ліквіднісними пулами. Ринкова позиція зосереджена на утиліті біржі та винагородах для користувачів. Метрики впровадження відстежують активність платформи та обіг токенів.

Що вам слід знати про Icrypex token: Найчастіші запитання

Короткі відповіді на ключові питання щодо Icrypex token (ICPX): інформація про поточні ціни, ринкові дані, торгові можливості та історичні тенденції, доступні на Quickex.
  • Як змінилася ціна Icrypex token нещодавно змінилися?

    Відстежуйте Icrypex token (ICPX) динаміка цін та ринкова активність на QuickexПереглядайте оновлення цін у режимі реального часу, дані торгівлі за 24 години та історичні графіки цін для моніторингу. ICPX продуктивність та тенденції ринку.

  • Для чого потрібні історичні дані про ціни ICPX?

    Дізнайтеся про історичні дані про ціни та віхи ринку для Icrypex token (ICPX) на QuickexОтримайте доступ до вичерпних цінових графіків, що показують історичні максимуми, історію цін та показники ефективності інвестицій для ICPX.

  • Для чого потрібна інформація про постачання Icrypex token?

    Дізнайтеся про Icrypex token (ICPX) надавати інформацію та токеноміку на QuickexПереглянути детальні дані про ICPX обіг, показники загальної пропозиції та розподіл пропозиції для розуміння Icrypex token екосистема.

  • Яка ринкова капіталізація та рейтинг Icrypex token (ICPX)?

    Знайдіть інформацію про поточну ринкову капіталізацію та рейтинг для Icrypex token (ICPX) на QuickexОтримуйте доступ до даних про ринкову капіталізацію в режимі реального часу, порівнюйте ICPX рейтинг серед криптовалют та відстеження Icrypex token ринкова позиція.

  • Де могла б бути ціна ICPX знайти підтримку чи опір?

    Аналіз Icrypex token (ICPX) рівні підтримки та опору ціни з використанням історичних даних, доступних на QuickexПерегляньте цінові графіки, що показують тижневі, місячні та річні цінові діапазони, щоб визначити потенційні ICPX рівні торгівлі та ринкові тенденції.